Reklāma Facebook

  100% atbildes garantija

  Kādēļ Facebook un Instagram reklāmas strādā?

  Ilustrācija

  Sasniedzamība

  Facebook ir kopīga reklāmas platforma ar Instagram, tāpēc savus klientus var sasniegt tur, kur viņi pavada daudz laika.

  Ilustrācija

  Mērķauditorija

  Ir iespējams atlasīt nepieciešamos cilvēkus pēc vecuma, dzimuma, interesēm, darbības sfēras, izglītības, attiecību statusa un citiem faktoriem.

  Ilustrācija

  Uzticamība

  Reklāmu, kas parādās lietotāju Facebook un Instagram joslā, daudzi uztver kā personisku un tieši sev domātu, tātad tai vairāk uzticas.

  Ilustrācija

  Tēla veidošana

  Facebook un Instagram popularizēs jūsu zīmolu. Cilvēki bieži redzēs jūsu reklāmu, tāpēc jūsu zīmols kļūs zināms un uzticams!

  Ilustrācija

  Analīzes iespējas

  Iespēja izmērīt atdevi, kādu saņemat no reklāmas, lai to izvērtētu un pēc tam uzlabotu!

  Ilustrācija

  Efektivitāte

  Iespēja piesaistīt jaunus klientus par salīdzinoši zemām Izmaksām!

  Reklāma Facebook un Instagram

  Facebook potenciāls

  Facebook un Instagram reklāma ļauj izmantot pasaulē populārāko sociālo tīklu sniegtās iespējas savā labā. Skaidrs, ka potenciāls ir liels, ņemot vērā cik liela daļa Pasaules iedzīvotāju to izmanto. Arī Latvijā Facebook un Instagram ir kļuvis ļoti populārs.

  Atrodi savu klientu

  No visa šī cilvēku daudzuma ir iespējams atlasīt tieši tos lietotājus, kuriem varētu interesēt jūsu prece vai pakalpojums. Atliek tikai parādīt tieši viņiem interesējošu piedāvājumu, no kura šie potenciālie klienti nevarēs atteikties. Ja viss būs pareizi izdarīts, tad rezultāti neizpaliks!

  Analizē

  Protams, svarīgi ir arī izsekot un analizēt rezultātus, lai vēlāk tos uzlabotu. Varbūt sākumā jums likās, ka jūsu pakalpojums ir vairāk interesants vīriešiem, bet dati parāda, ka uz jūsu reklāmas vairāk klikšķinājušas tieši sievietes. Vai arī jūs uzskatījāt, ka jūsu īstā mērkauditorija ir tie, kas interesējas par ekonomiku, bet izrādījās, ka vairāk pieteikumus aizpildīja tie, kas interesējās par mārketingu.

  kaspars-daila-pie-loga

  Veiksmīgi piemēri

  francis-pie-datora

  Piemērs #1

  Veidojam un administrējam Facebook reklāmu uzņēmumam, kas rīko biznesa un investīciju kursus Rīgā.
  Rezultāts: Ieguldot salīdzinoši nelielu summu, gandrīz katru dienu tiek saņemti pieteikumi no mājas lapas.

  Piemērs #2

  Ar Facebook palīdzību reklamējam dzīvokļus vienā no jaunajiem projektiem.
  Rezultāts: Tika iegūts liels skaits vērtīgu apmeklētāju, kas regulāri aizpilda pieteikuma formas un izpilda citus reklāmas mērķus.

  lauris-miks-pie-datora

  Piemērs #3

  Palīdzējām piesaistīt papildu interesentus mūsu klienta rīkotajām mākslas apmācībām ar Facebook/Instagram reklāmu palīdzību.
  Rezultāts: Tikai pēc dažu nedēļu reklamēšanās jau jūtams, ka jaunas grupas komplektējas daudz ātrāk.

  Piemērs #4

  Izmantojam Facebook/Instagram reklāmas iespējas, lai popularizētu un virzītu tirgū jaunu skaistumkopšanas produktu.
  Rezultāts: Ar katru dienu palielinās produkta atpazīstamība atbilstošajā mērķauditorijā, pieaug pieprasījums pēc produkta.

  Pieteikties

  Jūs esat tikai viena soļa attālumā no tā, lai paceltu sava uzņēmuma digitālo mārketingu jaunā līmenī.

   omarketing-komanda-vertikala

   Mērķauditorija un Iespējas

   Iespējas

   Lielākoties efektīva reklāma būs tāda, kuru var piesaistīt cilvēku interesēm un hobijiem. Piemēram, ja vēlaties reklamēt savu sporta klubu sievietēm pēc 30 gadu vecuma, kuras interesējas par fitnesu un veselīgu dzīvesveidu, tad Facebook un Instagram iespējas ļauj visai precīzi atlasīt šādu mērķauditoriju.

   Atlases iespējas

   Internets dod iespēju ērti un ātri atrast informāciju par nepieciešamām precēm vai pakalpojumiem, tātad tā ir laba vieta jaunu klientu piesaistei.

   Citas iespējas

   Ir iespējams gan popularizēt jūsu Facebook un/vai Instagram lapu, gan arī novirzīt cilvēkus tieši uz jūsu mājas lapu. Iespējas ir visai plašas - var strādāt uz Sociālā tīkla lapas popularitātes palielināšanu, konkrētām darbībām mājas lapā, aplikācijas lejupielādēm, video skatījumiem u.c. Katrā situācijā jāizvērtē kura pieeja ir efektīvākā, lai sasniegtu jūsu biznesa mērķus.

   Atsauksmes

   Ko par mums saka mūsu klienti?
   Hepsor logotips uz tumši zilā fona

   Elīna Ozola
   "Hepsor" nekustamie īpašumi

   Esam gandarīti, ka izvēlējāmies tieši “Omarketing” par sadarbības partneri digitālā satura veidošanai un publicēšanai. Rūpīga attieksme pret klientu un ieinteresētība palīdzēt vislabāk varētu raksturot mūsu sadarbību. Paldies!”

   Klienta logo

   Artūrs Kostins
   altero.lv

   Mūsu bizness balstās uz datu analīzi, matemātiskiem aprēķiniem un klientu uzvedības izpēti – esam prasīgs klients. "Omarketing" nodrošina mūs ar sistemātiskiem pārskatiem un veic nepārtrauktus uzlabojumus klientu piesaistē. Uzņēmuma darbinieki ir tendēti uz rezultātu.

   Klienta logo

   Valda Eglīte
   Iepazīšanās portāls "otrapuse.lv"

   Ar “Omarketing” sadarbība un komunikācija ir viegla. Vienmēr ātra reaģēšana un atsaucība dažādās situācijās. Augsti novērtēju individuālu pieeju, lai palīdzētu sasniegt mūsu uzņēmuma mērķus, kā arī saņemam ierosinājumus tālākai attīstībai un rezultātu uzlabošanai.

   Kāpēc izvēlēties Omarketing?

   Pieredze

   Speciālisti ar līdz pat 10 gadus ilgu pieredzi un plašām praktiskajām zināšanām.

   Google Partneri

   Google Partner statuss, kas apliecina mūsu kompetenci un uzticamību

   Rezultāti

   Strādājam, lai sasniegtu reālus biznesa mērķus: pirkumus, pieteikumus, jaunus klientus.

   Sadarbība

   Nekādu ilgtermiņa saistību - turpināt sadarbību, kamēr esat ar to apmierināti.

   Nosacījumi

   Caurskatāmi sadarbības nosacījumi, nekādu neskaidru izmaksu.

   Serviss

   Vienmēr strādājam uzmanīgi, atbildīgi un atsaucīgi.

   Saņem individuālu piedāvājumu!

   Mēs sazināsimies jau dažu stundu laikā.

    Facebook Reklāma (Facebook Mārketings)?

    Reklāma Facebook ir aktuāla un efektīva daudziem uzņēmumiem Latvijā un citur Pasaulē

    Reklāma Facebook ir aktuāla un efektīva daudziem uzņēmumiem Latvijā un citur Pasaulē divu ļoti vienkāršu iemeslu dēļ.
    • Facebook lieto ļoti daudz cilvēku;
    • Ir iespējams šos cilvēkus atlasīt pēc dažādiem kritērijiem, lai sasniegtu īstos.
    Facebook ir pārliecinoši populārākais sociālais tīkls Pasaulē un nu jau arī Latvijā. Turklāt Facebook ir kopīga reklāmas platforma ar Instagram sociālo tīklu, kas ļauj caur vienu reklāmas platformu izvietot reklāmas gan Facebook, gan Instagram. Skaidrs, ka tas ir viens no priekšnosacījumiem, lai izvēlētos kur reklamēties. It īpaši Latvijā, kur tirgus jau tā ir visai neliels, reālākās iespējas ir izmantot pašas populārākās reklāmas platformas.

    Kā jau gandrīz visām populārākajām reklāmas platformām, izmaksas ir atkarīgas no jūsu vēlmēm un iespējām. Ir brīvi izvēlēts reklāmas budžets, kuru var investēt. Tomēr, ja vēlaties uzzināt vismaz aptuvenas izmaksas, tad mēs jums varam sastādīt individuālu piedāvājumu ar dažādiem budžeta variantiem un ieguvumiem.

    Pārsvarā Facebook reklāmā ir jāmaksā par skatījumiem. Cik tad maksās, piemēram, 1000 skatījumu? Tas ir atkarīgs gan no jūsu mērķauditorijas, gan reklāmas kampaņu kvalitātes, gan arī reklāmas kampaņas mērķa.

    Kvalitāte, galvenokārt, nozīmē atbilstību – jūsu piedāvājumam jāparādās tieši tiem cilvēkiem, kuriem tas varētu būt aktuāls un tieši tādā formā, kādā viņiem tas liekas vispievilcīgākais. Reklāma internetā piedāvā ļoti plašas iespējas un Facebook tās attīsta, kā arī cenšas maksimāli izmantot savā labā.

    Svarīgākais ir reklāmas budžeta atdeve jeb finansiālais ieguvums, ko Jūs iegūstat no ieguldītā budžeta. Protams, maksa par skatījumiem ir viens no svarīgiem faktoriem, kas ietekmē reklāmas kampaņas efektivitāti, tomēr jāņem verā arī ieguvumi, ne tikai izmaksas. Lielākoties reklāmas efektivitāte būs atkarīga no reklāmas kampaņas kvalitātes. Ja tiek rādītas atbilstošas reklāmas īstajām auditorijām, tad ir daudz lielāka iespēja, ka investīcijas atmaksāsies.

    Facebook Reklāmai nav konkrētas cenas – jūs paši izvēlaties kādu summu ieskaitīt savā Facebook Ads kontā.

    Šis budžets tērējas par reklāmas skatījumiem. Protams, ieguldot pavisam nelielas summas neizdosies iegūt daudz jaunu klientu un izprast cik efektīvi strādā jūsu kampaņa, bet pamata princips ir tāds, ka katrs var sākotnēji investēt tik, cik pats var atļauties.

    Galvenais ir saprast vai reklāmas investīcijas atmaksājas un panākt maksimālu atdevi no ieguldījuma. Vietas netiek nopirktas uz kādu konkrētu periodu vai arī par kādu konkrētu naudas summu – sistēma ir ļoti dinamiska.

    Līdzīgi kā Google AdWords, arī Facebook Ads un Instagram Ads ļoti svarīgs ir CTR rādītājs. CTR jeb click through rate apzīmē procentuāli cik daudz lietotāju no tiem, kas redzēja jūsu reklāmu, uz tās arī uzklikšķināja. Loģiski, ka augsts CTR nozīmē, ka reklāmai atbilstošākie cilvēki redz reklāmas, kas viņus ieinteresēja.

    Arī Facebook augstu novērtē, ja reklāmai ir augsts CTR. Gan tāpēc, ka tas ļauj viņiem nopelnīt vairāk, gan arī tāpēc, ka tas nozīmē, ka lietotāju pieredze ir pozitīva – cilvēkiem tiešām interesē saturs, tajā skaitā arī reklāmas, kuras viņiem tiek parādītas.

    Protams, ka tas nav vienīgais faktors, kas jāņem vērā, bet pirmais solis uz efektīvu reklāmas kampaņu parasti būs lietotāju uzmanības piesaistīšana.