Hepsor logotips uz tumši zilā fona

Elīna Ozola
"Hepsor" nekustamie īpašumi

Esam gandarīti, ka izvēlējāmies tieši “Omarketing” par sadarbības partneri digitālā satura veidošanai un publicēšanai. Rūpīga attieksme pret klientu un ieinteresētība palīdzēt vislabāk varētu raksturot mūsu sadarbību.

Klienta logo

Artūrs Kostins
altero.lv

Mūsu bizness balstās uz datu analīzi, matemātiskiem aprēķiniem un klientu uzvedības izpēti – esam prasīgs klients. "Omarketing" nodrošina mūs ar sistemātiskiem pārskatiem un veic nepārtrauktus uzlabojumus klientu piesaistē. Uzņēmuma darbinieki ir tendēti uz rezultātu.

Klienta logo

Valda Eglīte
Iepazīšanās portāls "otrapuse.lv"

Ar “Omarketing” sadarbība un komunikācija ir viegla. Vienmēr ātra reaģēšana un atsaucība dažādās situācijās. Augsti novērtēju individuālu pieeju, lai palīdzētu sasniegt mūsu uzņēmuma mērķus, kā arī saņemam ierosinājumus tālākai attīstībai un rezultātu uzlabošanai.

PRIEZAVOTI TIMBER LOGO

Jānis Ūdris
Priezavotitimber.com

Lai iegūtu jaunus ilgtermiņa klientus ārvalstīs, “Omarketing” mums izveidoja gan Facebook, gan arī Google reklāmas kampaņas. Tās pierādīja savu efektivitāti un pateicoties tām, esam ieguvuši daudz jaunus kontaktus. “Omarketing” piedāvā efektīvas reklāmas ne tikai Latvijā, bet arī jebkur citur ārvalstīs.

Klienta logotips

Ansis Auziņš
"ANDRÉ MOTORS" automašīnu dīleris

“Uzsākot sadarbību, sapratām cik liela nozīme ir pārdomātai reklāmas kampaņas izvietošanai. Novērtējam to, ka “Omarketing” vienmēr atrod efektīvākos risinājumus mūsu budžeta ietvaros. Esam guvuši pozitīvus rezultātus no mūsu sadarbības. “Omarketing” piedāvā tieši mums piemērotākos interneta reklāmas risinājumus.”

Klienta logotips

Nela Streņģe
"Nela Gems" juvelierizstrādājumi

“Paldies par sadarbību! Tika izveidotas efektīvas un optimizētas reklāmas kampaņas. Darbinieki ir profesionāli un atbildīgi, uzticētos pienākumus izpilda ļoti korekti un ātri. Arī citiem uzņēmumiem iesakam uzticēt savas interneta mārketinga kampaņas tieši “Omarketing”!”

roofteh logo

Oskars Alfus
"RoofTeh" jumtu segumi

“Sadarbība ar “Omarketing” ir izcila - atsaucīgs personāls, kurš iedziļinās uzņēmuma produktos un pakalpojumos, lai piedāvātu labākos reklāmas risinājumus. Noteikti labākā cenas/veiktspējas attiecība tirgū, kur regulāri tiek veidotas atskaites par sasniegumiem. Ievietotās reklāmas rezultāti pārsteidz - pirmie zvani jau nepilnu divu stundu laikā pēc reklāmas izvietošanas! Ja reklāma interneta vidē - “Omarketing”!”

Klienta logotips

Zita Īle
Subaru pārstāvis Latvijā "AD REM Auto

“Laikā, kad interneta vide ir “pārapdzīvota” ar dažāda veida reklāmu, ir krietni grūtāk sasniegt savu mērķauditoriju. “Omarketing” ir liels palīgs pareizi un efektīvi saplānot reklāmas izvietošanu norādītajā budžetā. Komunikācija ir ātra, regulāra un pozitīva.”

Klienta logotips

Marta Mežsarga - Krūmiņa
Juridisko pakalpojumu birojs "Lex Limen

“Ar “Omarketing” sadarbojamies jau vairākus gadus. Viņi prot izveidot reklāmas kampaņas tā, lai tās tiešām nestu reālus klientus, nevis tikai klikšķus vai skatījumus. Mēs varam justies droši, ka ar uzņēmuma mārketingu viss būs kārtībā – uzticam to profesionāļiem, lai paši varētu fokusēties uz savu darbu.”

Klienta logotips

Vineta Veismane
Atpūtas parks "Rāmkalni"

“Līdzšinējo sadarbību vērtējam pozitīvi. “Omarketing” ir responsīvi, elastīgi un ātri reaģē uz notiekošo, kas palīdz īstenot uzņēmuma īstermiņa un ilgtermiņa mērķus.”

logo2 1

Jānis Ūdris
Siguldas kokmateriāli

Lai sasniegtu mērķi, jebkuram uzņēmumam ir nepieciešamas izcilas reklāmas kampaņas. “Omarketing” mums ir palīdzējis sasniegt augstus mērķus, veidojot mūsu mārketinga vidi jau divu gadu garumā. Viegla un ātra sadarbība, vērtīgi ieteikumi un personalizēta attieksme - tas raksturo “Omarketing” komandu.

specific logo2

Evija Lavrenova
Dzīvnieku barības ražotāji "SPECIFIC"

“Pirms gada sākām sadarbību ar “Omarketing”. Mums regulāri tiek veidotas efektīvas un uzmanību piesaistošas reklāmas mūsu Facebook kontā. Kopš reklāmu izveides, mūsu mājas lapas apmeklējumu skaits ir krietni paaudzies un ienākošo pasūtījumu skaits ir ievērojami palielinājies. Ar darbiniekiem ir ļoti profesionāla, atbildīga un uz vērtīgiem ieteikumiem balstīta komunikācija. Vienmēr kopīgā ceļā atrodam labākos risinājumus, lai sasniegtu labākus rezultātus. Paldies Jums par sadarbību!”

Klienta logotips

Mārtiņš Tomsons
"Thomson Furniture" biroja mēbeles

“Mūsu ilgajā sadarbībā ar “Omarketing” pozitīvi vērtējam to, ka tiek sasniegti rezultāti pat ar salīdzinoši nelielu reklāmas budžetu. Patīkami, ka vienmēr tiek operatīvi atbildēts uz mūsu jautājumiem un ierosināti dažādi veidi, kā iegūt labākus rezultātus.”

Klienta logotips

Laura Lietauniece
Būvniecības uzņēmums "Labamāja"

“Sadarbību ar “Omarketing” vērtējam pozitīvi. Komunikācija ir patīkama un jūtams, ka darbinieki ir atsaucīgi un ieinteresēti mūsu jautājumu risināšanā. Iesakām sadarboties ar “Omarketing”, ja vēlaties justies droši, ka aģentūra par jums rūpējas un cenšas sasniegt vislabākos rezultātus.”

Klienta logotips

Agris Eiks
Flīžu salons "ViVeX"

“Savu interneta reklāmas kampaņu esam uzticējuši “Omarketing” komandai. Gada laikā, regulāri uzlabotās reklāmas kampaņas ir palielinājušas mūsu mājas lapas apmeklējumu un līdz ar to arī jaunu klientu piesaisti. Noteikti turpināsim sadarbību, lai sasniegtu jaunus izvirzītos mērķus!

Klienta logotips

Dace Tumšā
Merks" nekustamie īpašumi

"Omarketing" pārņēma mūsu esošās interneta reklāmas kampaņas un jau pēc pirmajiem mēnešiem bija jūtami uzlabojumi. Palielinājās mājas lapas apmeklētāju skaits, to kvalitāte, kā arī pieteikumu daudzums. Viennozīmīgi iesaku izmantot "Omarketing" pakalpojumus

Improvement logo2

Leila Veinimjae-Millere
"Improvement.lv" labiekārtošanas darbu speciālisti

“Sadarbību esam nodibinājuši nesen, bet pavisam noteikti varu pateikt, ka “Omarketing” komanda strādā operatīvi un profesionāli. Lieliska komunikācija un atsaucība. Prieks sadarboties!

Klienta logotips

Lauris Upenieks
"UG TRANS" kravu pārvadājumi

“Strādājam ar “Omarketing” jau vairākus gadus un šo sadarbību vērtējam kā veiksmīgu. Turpinam strādāt tieši ar šiem mārketinga speciālistiem, jo cenas ir pieņemamas un vienmēr saņemam pretī profesionālu attieksmi.”

Klienta logotips

Mārtiņš Kleinšmits
"Greendeck" terases dēļi

“Ar “Omarketing” sadarbību uzsākām pirms apmēram gada un kopš sadarbības sākuma esam saskārušies tikai ar ļoti profesionālu, patīkamu un atsaucīgu attieksmi. Mūsu mājaslapas apmeklējums palielinājies gandrīz divkārtīgi, esam ļoti apmierināti ar sasniegtajiem rezultātiem un noteikti turpināsim sadarbību arī nākotnē.”

Klienta logotips

Zane Siliņa
Apģērbu veikals "Ulla Popken"

“Katra uzņēmuma interesēs ir kļūt pamanāmam un uzrunāt pēc iespējas lielāku klientu loku. Vislabāk un efektīvāk to izdarīt ar saturīgu reklāmu, un “Omarketing” palīdz šo reklāmu izveidot un nodrošināt. Vienmēr ātri un pēc mūsu vēlmēm, kā arī vērtīgi ieteikumi un padomi, kā realizēt un uzlabot mūsu idejas. Veiksmīga sadarbība.”

Klienta logotips

Gints Briedis
Poligrāfijas uzņēmums "McĀbols"

Nolēmām uzsākt sadarbību ar “Omarketing”, neskatoties uz to, ka Latvijā darbojamies jau vairāk kā 25 gadus. Jau pirmajos sadarbības mēnešos sajutām, ka palielinās jaunu klientu pieprasījumu skaits. Izmantojam gan Google, gan Facebook reklāmas iespējas. Sadarbība ir ērta un saprotama.

Klienta logotips

Solveiga Eglīte
Bērnudārzs "DO RE MI"

“Esam no sirds gandarīti un lepni par sadarbību ar “Omarketing” komandu! Jūs esat izcili! Sadarbība ar Jums ir balstīta uz kvalitāti, atsaucību, stabilitāti, pozitīvu komunikāciju, precizitāti, detalizētu atskaiti! Jūs protat jebkurai situācijai atrast veiksmīgu un pozitīvu risinājumu! Lepojamies un noteikti turpināsim sadarbību ar Jums! Lai izdodas!”

Klienta logotips

Kristīne Dūdiņa- Veidemane
Smagās un speciālās tehnikas tirdzniecības portāls "Mascus"

Ar “Omarketing” sadarbība un komunikācija ir viegla. Vienmēr ātra reaģēšana un atsaucība dažādās situācijās. Augsti novērtēju individuālu pieeju, lai palīdzētu sasniegt mūsu uzņēmuma mērķus, kā arī saņemam ierosinājumus tālākai attīstībai un rezultātu uzlabošanai.

Klienta logotips

Jānis Oliņš
Medicīnas inovāciju uzņēmums "CastPrint"

“Sadarbība ar “Omarketing” mums ir palīdzējusi ievērojami paaugstināt cilvēku informētību par mūsu risinājumu. Pateicoties individuālai pieejai un rezultātu analīzei, esam novērojuši stabilu pieprasījuma pieaugumu. Noteikti iesaku sadarboties ar “Omarketing” savu mērķu sasniegšanai.”

Klienta logotips

Sanita Mihējeva
Bērnudārzs "Saulespuķe"

“Uzņēmuma “Omarketing” pārstāvji ir ļoti atsaucīgi un draudzīgi. Profesionāli un operatīvi tiek veikti tehniskie darbi. Individuāla pieeja. Uzņēmums piedāvā vairākus ieteikumus reklāmas izplatīšanai un regulāri seko mārketinga norisei. Mums ir izveidojusies sekmīga sadarbība.”

Klienta logotips

Roberts Mazkalniņš
"Ipaka" kurjeru sūtījumi

“Strādājam ar “Omarketing”, jo mums patīk apkalpošanas kvalitāte. Vienmēr laicīgi tiek iesūtītas atskaites un sniegta informācija par nepieciešamajām izmaiņām. Pakalpojuma cena ir draudzīga un uzņēmuma speciālisti ir atsaucīgi un punktuāli.”

Pieteikties

Jūs esat tikai viena soļa attālumā no tā, lai paceltu sava uzņēmuma digitālo mārketingu jaunā līmenī.

  Klienta logotips

  Armands Kauss
  "Enjoy Recruitment" personāla atlase

  “Mūsu sadarbību vērtējam kā izcilu un jutām lielu atsaucību no kompānijas puses. Omarketing interneta reklāmas kampaņas palīdz mums iegūt gan vietējos, gan ārzemju klientus. Ir viegli sadarboties un komunicēt ar uzņēmuma pārstāvi. Detalizēti un laicīgi tiek sniegtas atskaites par veiktajām kampaņām.

  Klienta logotips

  Gundega Šimkuse
  Interjera studija "Salons objekts"

  “Veicot klientu aptaujas, sapratām, ka lielākais skaits reālo klientu mūs atrod internetā, pateicoties “Omarketing” interneta reklāmas kampaņām. Tāpēc arī esam izvēlējušies uzticēt savu reklāmas kampaņu veidošanu “Omarketing”, kas mums sniedz jaunus klientus ar augstu ieguldījumu atdevi.”

  Klienta logotips

  Agris Bajārs
  Mēbeļu veikals "Mebelhaus"

  “Nu jau kādu laiku mūsu Google Ads reklāmas kampaņas ir “Omarketing” pārziņā. Viss notiek, tā kā visumā esam apmierināti ar saņemto pakalpojumu, plānojam sadarbību turpināt un varam ieteikt “Omarketing” arī citiem kā labu sadarbības partneri.”

  Klienta logotips

  Vera Golubeva
  "MKBC TOUR" tūrisma aģentūra

  Ļoti apmierināti ar sadarbību ar firmu “Omarketing”. Ievērojami palielinājās mērķa trafiks uz saitu, kā arī palielinājas pieteikumu daudzums no klientiem. Rezultatīvs darbs un uzmanīga attieksme. Paldies!”

  Klienta logotips

  Kristīne Spundiņa
  "Colliers International Advisors" nekustamie īpašumi

  “Sadarbojamies ar “Omarketing”, jo esam orientēti uz rezultātu, to redzam arī savā sadarbības partnerī. Priecē atsaucība un profesionālā attieksme, kā arī iedziļināšanās klienta situācijā un piedāvāto risinājumu kvalitāte.”

  Klienta logotips

  Elīza Murāne
  "Linearis translations" tulkošanas birojs

  “Sadarbojamies ar “Omarketing”, jo viņi izprot mūsu mērķus un iesaka labākos risinājumus to sasniegšanai. Viņu komanda ir vienmēr atsaucīga jaunām idejām un operatīvi darbojas to realizēšanā, kā arī nereti nāk klajā ar savu piedāvājumu vēl labāku rezultātu sasniegšanai.”

  Klienta logotips

  Ronalds Liepa
  "Neobirojs.lv" biroja preces

  “Mūs ļoti apmierina sadarbība ar “Omarketing”, jo viņi Google AdWords jeb Google Ads kampaņu veido atbilstoši mūsu prasībām, kā arī izrāda interesi par to, kā kopīgi varam vēl vairāk uzlabot rezultātus. Šī sadarbība atvieglo mūsu darbu ikdienā, jo saņemam profesionālu palīdzību saistībā ar klientu piesaisti internetā.”

  Klienta logotips

  Sabīne Koklačova
  Prezentreklāmas aģentūra "Bungala"

  “Mums patīk strādāt ar “Omarketing”, jo šis uzņēmums mums sniedz ne tikai personīgu apkalpošanu, piedāvājot tieši mums vispiemērotākos risinājumus, bet arī veicot izmaiņas ātri, atsaucīgi un elastīgi.”

  Klienta logotips

  Renārs Sproģis
  "LATMETĀLS STEEL" metāllūžnu pieņemšana

  “SIA “Omarketing” komanda strādā operatīvi un kvalitatīvi, kas man ir ļoti svarīgi. “Omarketing” ar maksimālu atdevi ved savus klientus pie vajadzīgā mērķa. Patīk arī tas, ka rezultāti ir ērti apskatāmi Google Analytics.”

  Klienta logotips

  Jānis Nicmanis
  Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija

  “Liels paldies par sadarbību un realizētajām Google un Facebook reklāmas kampaņām Omarketing komandai! Kopumā ar šīm reklāmas aktivitātēm esam apmierināti un paredzu, ka varētu turpināt šo sadarbību arī nākotnē.”

  Klienta logotips

  Edijs Līkansis
  "Lytagra" lauksaimniecības tehnikas un metāla tirdzniecība

  “Sadarbojamies ar “Omarketing”, jo viņi piedāvā to, kas klientam nepieciešams, kā arī cena ir ļoti konkurētspējīga un par visu vienmēr var vienoties! Protams, vienmēr laipna un profesionāla attieksme sadarbībā! Noteikti iesaku izmantot!”

  Klienta logotips

  Dairis Dimants
  Pārvadājumu serviss "Diamond Transport Solutions"

  “Jebkuram uzņēmējam ir svarīgi optimizēt reklāmas budžetu tā, lai ar minimālu ieguldījumu sasniegtu maksimālu rezultātu. Sasniegt klientu tieši tad, kad viņš meklē attiecīgo pakalpojumu – tā ir digitalizācijas laikmeta priekšrocība. Paldies “Omarketing” par palīdzību sasniegt nākotnes klientu īstajā vietā un laikā.”

  Klienta logotips

  Jūlija
  Juridiskais birojs "Justeco"

  “Juridiskajā nozarē klienti bieži sāk meklēt no nulles, tāpēc izlēmām piesaistīt apmeklētājus no Google. Jau uzreiz sajutām, ka palielinās interese no jaunu klientu puses un ar laiku tā jau kļuva par stabilu tendenci. Omarketing darbinieki palīdzēja arī sakārtot mājas lapu un pievienoja Google Analytics rīku.”

  Klienta logotips

  Ēriks Eglītis
  "WSP" noliktavu aprīkojums

  “Strādājam ar Omarketing kopš 2015.gada janvāra. Izvērtējot vairākus piedāvājumus, Omarketing risinājums šķita vislabākais. Salīdzinot ar iepriekšējo periodu spējām ieekonomēt 20% līdzekļu, 50% laika un palielinājām kampaņas efektivitāti par 20%. Iesakam šo kompāniju saviem sadarbības partneriem.”

  zg ailes logitips

  Jānis Podnieks
  "ZG Ailes" logi, durvis un vārti

  “Ar Omarketing sadarbojamies jau trešo gadu! Profesionāla, kompetenta un atsaucīga komanda. Tiek piedāvāti dažādi risinājumi, kā uzlabot mārketinga kampaņas. Lai gan tirgū ir nepārtraukti piedāvājumi no citām kompānijām, mēs tos pat neapsveram, jo sadarboties ar Omarketing profesionāļiem ir patiešām vienkārši, patīkami un uzticami!”

  Klienta logotips

  Laima Kubliņa
  "Zaļā Josta" atkritumu apsaimniekošana

  “Esam ļoti apmierināti ar „Omarketing” darbu un atzinīgi novērtējam uzņēmuma pūles mūsu izvirzīto mērķu sasniegšanai. Īpaši priecē individuāla pieeja, rūpīga klienta vēlmju analīze, kā arī precizitāte un atbildība darbu izpildē. Šī sadarbība nodrošina mūsu uzņēmumam mūsdienās tik svarīgo konkurētspēju interneta vidē.”

  Klienta logotips

  Atis Mateisons
  "Pilsakmens" akmens apstrāde

  “Iepriekš paši veidojām Google AdWords jeb Google Ads kampaņas un šķita, ka viss ir labi, tomēr piekritām Omarketing bezmaksas kampaņu analīzei. Saņēmām ieteikumus par uzlabojumiem un nolēmām uzticēties Omarketing profesionāļiem. Rezultāti ievērojami uzlabojās – jaunu klientu zvanu un pieteikumu skaits palielinājās.”

  Klienta logotips

  Marina Ruskule
  "Rusvi" kokmateriālu tirdzniecība

  Jau vairākus gadus sadarbojamies ar Omarketing. Ir jūtama atdeve no reklāmas ieguldījumiem, iegūstam jaunus klientus, arī klientus, kas pie mums regulāri turpina iegādāties preces un pakalpojumus, tāpēc uzskatu, ka reklāmas ieguldījumi noteikti atmaksājas!

  Klienta logotips

  Žanete Reinsone
  Digitālā satura aģentūra "Rich Content"

  “Sadarbību vērtējam pozitīvi. Omarketing strādā elastīgi un operatīvi. Viņi zina, ko dara, un ir savas jomas profesionāļi! Patīk komunikācija – ērti piekļūt un operatīvi tiek noorganizēti norādījumi, veiktas izmaiņas. Tiek precīzi un regulāri iesniegtas atskaites.

  Klienta logotips

  Daina Streļča
  Veselības centrs "Medeors pluss"

  “Strādājam ar “Omarketing”, jo patīk apkalpošanas kvalitāte un individuāla pieeja. Vienmēr laicīgi tiek veikti pakalpojumi, operatīvi tiek veiktas izmaiņas mājas lapā un reklāmas kampaņās. Uzņēmuma speciālisti ir atsaucīgi un sniedz arī bezmaksas konsultācijas un padomus, kad nepieciešams.”

  Klienta logotips

  Solvita Āre
  Biznesa tehnoloģiju uzņēmums "Smart Business Solutions"

  “Pakalpojums tiek sniegts augstā profesionālā līmenī. Uzņēmuma speciālisti ir atsaucīgi un vienmēr sniedz konsultācijas mūs interesējošos jautājumos. Iesakām uzņēmumu SIA „Omarketing” pakalpojumu sniegšanai kā profesionālu, uz klientu orientētu un atbildīgu sadarbības partneri.”

  Klienta logotips

  Uldis Janelsiņš
  "INSTRUMENTU SERVISA CENTRS"

  “Ar “Omarketing” ir interesanti sadarboties, jo viņi prot paskaidrot un precīzi atbildēt uz dažādiem jautājumiem, kā arī sniedz plašākus ieteikumus, kā sasniegt labāku rezultātu. Uzskatām, ka SIA “Omarketing” ir ļoti labs apkalpošanas līmenis. Strādājam ar šo uzņēmumu, jo vienmēr ir sajūta, ka viņi zina, ko dara.”

  Klienta logotips

  Andis Leimanis
  Celšanas, stiprināšanas un pārvietošanas aprīkojums "BALT LOAD"

  “Strādājam ar “Omarketing” salīdzinoši nesen un jau pa šo īso laika posmu ir vērojama daudz lielāka aktivitāte gan no jaunu klientu pieprasījumiem, gan mājas lapas apmeklējuma skaita. Mums ir svarīgi, ka šī AdWords jeb Google Ads kampaņa tiešām strādā un mums pašiem nav tai ikdienā jāseko. “Omarketing” komanda ir profesionāļi savā jomā.”

  Klienta logotips

  Olafs Ceplevičš
  Aplīmēšanas darbnīca "Auto Dizains"

  “Viennozīmīgi var just pieprasījuma celšanos, kad reklāma ir aktīva, tapēc pagaidām neredzu labāku alternatīvu kur piedāvāt savu pakalpojumu cilvēkiem kuriem tieši tajā brīdī tas ir vajadzīgs. Sadarbojos ar “Omarketing” jau kādu laiku un esmu pilnībā apmierināts ar viņiem.”

  Pieteikties

  Jūs esat tikai viena soļa attālumā no tā, lai paceltu sava uzņēmuma digitālo mārketingu jaunā līmenī.