Esam analītiski domājoša un radoša Digitālā Mārketinga Aģentūra

“Digitālā mārketinga aģentūra Omarketing ir viens no uzticamākajiem un pieredzes bagātākajiem Google Partneriem Latvijā un Baltijā jau kopš 2013. gada, ko atzīst jau vairāk kā 100+ mūsu klientu dažādās nozarēs. Šobrīd apkalpojam gan lielus, gan vidējus uzņēmumus Latvijā un ārvalstu kompānijas, tāpēc esam ieguvuši labu pieredzi dažāda veida reklāmas kampaņu izveidē un analīzē. Mūsu komandu veido digitālā mārketinga un reklāmas analīzes pakalpojumu speciālisti ar vairāku gadu pieredzi digitālā mārketinga nozarē. Mūsu klienti bieži atzīst, ka sasniegtie rezultāti un mūsu sniegtie pakalpojumi ir daudz labāki nekā viņi bija gaidījuši. Jo Omarketing nozīmē – Saņem vairāk nekā gaidīts!”
SIA "Omarketing" komanda uz Google fona

Mūsu pieeja

Mērķtiecīgas darbības

Vienmēr cenšamies kopīgi ar klientu sagatavot vislabākās reklāmas stratēģijas un risinājumus, lai kopīgi tiektos uz klientam vēlamo mērķu sasniegšanu.

Analītiskā domāšana

Veidojot reklāmas kampaņas svarīgākais ir nevis tikai tās izveidot un aktivizēt, bet arī sekot rezultātiem un veikt nepieciešamās izmaiņas un uzlabojumus, kas ir balstīti uz iegūtajiem datiem

Elastīgi nosacījumi

Mēs saviem klientiem neuzliekam striktas līgumsaistības, jo mūsu klienti vēlas ar mums turpināt sadarbību, jo ir apmierināti un priecīgi par sadarību

Izcils serviss

Mēs vēlamies, lai katrs mūsu klients sajūt, ka ir saņēmis vairāk nekā gaidīts, tāpēc uzmanīgi ieklausāmies savos klientos un strādājam rūpīgi, atbildīgi un atsaucīgi.

Iepazīstiet mūsu komandu

Miks Brauns

Viens no Omarketing dibinātājiem, specializējas uz īpaši sarežģītu mērķu sasniegšanu un starptautisku kampaņu izveidi un administrēšanu, Mika stiprās puses noteikti ir tehniskā, analītiskā domāšana un izcilās angļu valodas prasmes, kas palīdz darbā ar starptautiskām kampaņām. Brīvajā laikā Mikam patīk ceļot un aktīvi pavadīt savu brīvo laiku nododoties dažādām sportiskām aktivitātēm.

Lauris Pētersons

Viens no Omarketing dibinātājiem, universālais kareivis, kam vienlīdz labi padodas gan uzņēmuma vadīšana, gan pārdošanas vadība un reklāmas kampaņu administrēšana, pamatā pieskata uzņēmuma notiekošos procesus un domā par Omarketing attīstību. Brīvajā laikā pavada laiku kopā ar ģimeni audzinot bērnus un neaizmirstot arī par atpūtas brīžiem, lai iegūtu jaunas iedvesmas biznesa attīstībai.

Kaspars Kaleba

Pārdošanas vadītājs, mūsu vadošais pārdevējs, kas spēj izveidot veiksmīgas pārdošanas stratēģijas katra klienta vajadzībām. Vairāk kā 10 gadu pieredze pārdošanā ļauj efektīvi uzrunāt jebkura produkta vai pakalpojuma auditoriju un izprast kā vislabāk potenciālos klientus padarīt par esošiem klientiem. Kaspara darba princips – Vienmēr būt klienta pusē un vienmēr būt sasniedzamam.

Linda Pirvite

Mūsu pieredzes bagātākā Omarketing digitālā mārketinga speciāliste, kas lieliski pārvalda pārdošanas un klientu apkalpošanas nianses. Lindas uzraudzībā ikviens klients tiks rūpīgi pieskatīts un nepaliks aizmirsts, jo viņa ir ļoti rūpīga un precīza savu darbu izpildē. Linda lieliski spēj palīdzēt saviem klientiem pieņemt pareizos lēmumus, lai viņas klientu kampaņas vienmēr sasniegtu labākos rezultātus.

Beāte Kaleba

Jaunākā Omarketing digitālā mārketinga speciāliste, kas ļoti ātri mācās un apgūst visu, kas nepieciešams izcilu rezultātu sasniegšanai. Lieliska pārdevēja un prasmīgs palīgs ikvienam klientam, kas ātri apgūst visas labākās pārdošanas stratēģijas un klientu apkalpošanas metodes, tāpēc ieteicams pasteigties kļūt par Beātes klientu, kamēr Beātes klientu portfelī vēl ir brīvas vietas.

Maksims Miščenko

Mūsu mājas lapu izstrādes speciālists, kuram arī ir pieredze digitālā mārketinga reklāmu pārdošanā un klientu apkalpošanā, tāpēc Maksims labi pārzina ne tikai mājas lapu izstrādes tehniskās nianses, bet arī saprot vairāk kā klienti sagaida no standarta mājas lapu izstrādes speciālista.

SIA “Omarketing”

Omarketing komanda sastāv vēl no vairākiem speciālistiem, jo mūsu klientiem sasniegt mērķus palīdz gan dizaineri, gan programmētāji, gan SEO speciālisti u.c. jomu pārstāvji, kas tiek piesaistīti pēc nepieciešamības, tāpēc sadarbojoties ar mums noteikti sajutīsiet to, ko atzīst daudzi no mūsu klientiem, ka Omarketing nozīmē – Saņem vairāk nekā gaidīts!

Pieteikties

Jūs esat tikai viena soļa attālumā no tā, lai paceltu sava uzņēmuma digitālo mārketingu jaunā līmenī.